Звоните сейчас,
Наши менеджеры помогут!

(044) 205-34-94

(093) 329-79-09

Акция!
Скидки до 20%

 

 

 

 

 

 

 

 

Паспорт на электродный котел "Днiпро-IOH" с ТРП

ТОВ Підприємство «Т Е П Л О Т Е Х Н І К А»

Котел електродний водогрійний ”Дніпро-Іон” з ТРП

Керівництво до експлуатації

КЕ – 01.00.00.00.00.05 КЕ

Дніпропетровськ 2009

УВАГА!

Купуйте котли електродні «Дніпро-Іон» тільки у виробника
або його регіональних представників
При покупці уважно оглядайте котел, перевіряйте комплектність,
правильність і повноту заповнення талонів даного керівництва
При порушеннях правил установки і експлуатації, а також відсутності відповідних відміток в талонах, гарантія знімається і ремонт здійснюється за рахунок власника

УВАГА!

Котел електродний «Дніпро-Іон»:
без захисного заземлення не включати контролювати правильність
підключення нульового провідника і фазних провідників

Особливу увагу при монтажі і експлуатації звернути на виконання вимог електробезпеки

Зміст

 1. Загальні вказівки
 2. Технічні вимоги
 3. Комплектність
 4. Вимоги безпеки
 5. Будова і принцип роботи
 6. Підготовка до роботи і порядок роботи
 7. Технічне обслуговування
 8. Правила зберігання
 9. Можливі несправності і методи їх усунення
 10. Свідоцтво про приймання і продаж
 11. Гарантії виробника


В цьому керівництві приводяться основні відомості про котел електродний водогрійний «Дніпро-Іон» з електронним терморегулятором, який програмується ТРП (скорочене найменування – котел), опис конструкції. Надані вказівки по установці, підключенню і настройці, приведені можливі несправності і рекомендації по їх усуненню. Монтаж і підключення котла у споживача здійснюється кваліфікованим спеціалізованим персоналом.

Перед введенням в експлуатацію, уважно ознайомтесь з цим керівництвом, оскільки правильна експлуатація і обслуговування котла забезпечить його безпечну і безвідмовну роботу тривалий період.
Дотримуйтесь вимог, висловлених в керівництві, зберігайте його протягом усього періоду користування котлом.

Слід враховувати, що якщо виділеної потужності недостатньо для введення в експлуатацію котла, необхідно отримати дозвіл місцевої енергозабезпечуючої організації про можливість підключення його до електромережі.

З метою економії електроспоживання рекомендується перед початком опалювального сезону виконати роботи по поліпшенню теплоізоляції опалювальних приміщень.

1 Загальні вказівки

1.1 Котел є стаціонарною електроустановкою і призначений для систем опалювання житлових, комунально-побутових, суспільних і виробничих приміщень за рахунок тепла, одержуваного прямим перетворенням електричної енергії в теплову (сам теплоносій є нагрівачем). Котел може застосовуватися спільно з іншими опалювальними апаратами.

1.2 Котел випускає ТОВ Підприємство «Теплотехніка» відповідно до вимог ТУ У 29.7-31402141-005:2007 і конструкторської документації.

1.3 Можливо підключення котла до мережі живлення через багатотарифний електролічильник. В цьому випадку оплата за спожиту електроенергію проводиться за пільговим тарифом при включенні в дозволений час.

1.4 Котел встановлюється в окремому приміщенні з природною вентиляцією за умови відсутності дії атмосферних опадів і конденсації вологи при температурі навколишнього повітря від +5 до +40 оС. В повітрі приміщення не повинно бути пилу, а також агресивного і легкозаймистого газу і пари.

1.5 Необхідна потужність для опалювання орієнтовно визначається із співвідношення: 60...100 Вт потужності котла на 1 м2 площі стандартного приміщення. Фахівці організації, що виконують проектування і монтаж системи опалювання коректують розрахунок, виходячи з конкретних умов експлуатації.

1.6 Необхідно дотримувати чистоту трубопроводів і опалювальних приладів, виключаючи попадання сторонніх включень.

1.7 Приклад умовного позначення електродного водогрійного котла потужністю 12 кВт, на напругу живлення 380 В, частоти 50 Гц:
Котел «Дніпро-Іон»-12-0,380-УХЛ 4.2 ТУ У 29.7-31402141-005:2007.

2 Технічні вимоги

2.1 Основні технічні дані на котли приведені в таблиці 1, зовнішній вигляд, принципові електричні схеми і схема підключення до системи опалювання - на рисунках 2, 3.

Таблиця 1

Параметри і характеристики Норма
Номінальна потужність, кВт 6; 9; 12; 15; 18; 24; 30
Максимально допустимий струм, А 10;14; 18; 23; 31; 38; 47
Стартовий струм, А, ± 10 %, на фазу 5; 8; 9; 10; 13; 15; 19
Робоча напруга живлення, В, ± 10 % 380/220
Частота струму мережі, Гц, ± 1 Гц 50
Кількість фаз Три
Внутрішній тиск води, МПа, не більше 0,2
Діапазон керованих температур, оС, -6+1 15 – 60 (по зворотній воді)
Максим. температура на подачі, оС 77
Питомий електричний опір води при температурі 20 оС, Ом•см
1300 ... 3100
Повна маса, кг, не більше 10
Габаритні розміри, мм, не більше: висота х ширина х глибина котел: 565 х 290 х 165 пульт керування: 400 х 310 х 130

2.2 Площа перетину кабелю живлення вибирається по максимальному сумарному струму встановлюваного котла відповідно до вимог ПУЕ, ДНАОП 0.00-1.21-98 «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» і «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів» (ПТЕ), а також інших нормативних документів по безпеці, діючих в організації, що виконує монтаж і підключення котла.

2.3 Котел забезпечений електронним терморегулятором ТРП (який регулює температуру нагріву води від 5 до 77 оС) і термообмежувачем (88 оС).

2.4 Котел виконаний по ступеню захисту класу 01 (по ДСТУ 3135.0).

2.5 Керівництво до експлуатації може не відображати незначних конструктивних удосконалень, внесених в котел.

3 Комплектність

3.1 Комплект, що поставляється, представлений в таблиці 2.

Таблиця 2

Назва Кількість
Котел (з пультом і електронним терморегулятором)
Керівництво до експлуатації
1
1

3.2 За замовленням споживача стандартний комплект може бути розширений.

3.3 Теплоносій, кабельна продукція, пристрої і допоміжні матеріали, необхідні для роботи, монтажу і зовнішнього з'єднання і заземлення котла, в комплект поставки не входять. Вони забезпечуються споживачем на підставі специфікації проектної організації, що здійснює прив'язку котла на площах замовника.

4 Вимоги безпеки

4.1 Котел є електротермічною установкою, умови безпечної роботи якої повинні бути забезпечений спеціалізованим обслуговуючим персоналом, що дотримує вимоги ДНАОП 0.00-1.21-98 «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів», «Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів» (ПТЕ) і НАПБ А.01.001-95 «Правил пожежної безпеки в Україні».

4.2 Увага! Усередині котла вода знаходиться під напругою!

4.3 Перед включенням електроживлення, переконайтесь у відсутності пошкоджень, що загрожують життю і здоров'ю. Перевірте напругу живлення мережі, цілісність заземляючих провідників і надійність їх контакту із затискачем заземлення (клеми повинні бути зачищені).

4.4 Забороняється установка і експлуатація котла поблизу легкозаймистих і вибухонебезпечних матеріалів і предметів (меблі, штори і т.п.). Мінімальна відстань, яку необхідно витримувати при цьому – 0,5 м.

4.5 Забороняється накривати котел, перекривати вхід і вихід потоку води
через котел при його роботі. Не розміщувати сторонні предмети на котлі і упритул до корпусу.

4.6 Забороняється експлуатація котла без запобіжних пристроїв (розширювального бака, запобіжного клапана, фільтру грубого очищення на вході – дивися схему на рис. 3).

4.7 Пам'ятайте! Котел повинен розміщуватися вертикально (роз'ємом підключення електроживлення до низу) і бути надійно прикріплений до стіни (незалежно від способу з'єднання з системою опалювання).

4.8 Забороняється використовувати воду з котла на потреби ГВП.

4.9 Пам'ятайте! Для електроживлення котла прокладається окрема лінія з автоматичним вимикачем на вході (чотирьохполюсний) при міжконтактному зазорі в кожному з полюсів не менше 3 мм. Підключення котла виконують фахівці організації, що має ліцензію на виконання відповідних видів робіт.

4.10 Увага! Якщо котел розбирався для ремонту або переміщався на інше місце, необхідно обов'язково перевірити його герметичність і стан контактних з'єднань (при необхідності підтягти) і виконати роботи по підготовці котла до роботи згідно вимог даного керівництва.

4.11 Забороняється робота котла при споживанні електричної потужності вище за номінальну.

4.12 Забороняється збірка, настройка і ремонт котла в сирих приміщеннях і інших приміщеннях, де можливо попадання води на поверхню і всередину котла.

4.13 Увага! Котел необхідно негайно вимкнути у випадку:

 • несправності системи заземлення;
 • наявності загрози замерзання теплоносія;
 • нещасного випадку;
 • зникнення напруги живлення;
 • несправності елементів управління і сигналізації;
 • підвищення тиску в котлі вище допустимого на 10 %;
 • припинення циркуляції води через котел;
 • нагріву води на виході з котла більше 88 оС;
 • появи вологи на корпусі котла і елементах автоматики;
 • порушення герметичності системи опалювання;
 • неполадок в роботі циркуляційного насоса.

4.14 Забороняється включати котел у разі замерзання води в ньому або в системі опалювання.

4.15 Забороняється заповнювати котел і опалювальну систему водою з свердловин, колодязів, маслом або іншими рідинами (наприклад: «тосол»).

4.16 Забороняється установка замочних пристроїв, що блокують циркуляцію води через працюючий котел, а також на ділянках, що сполучають систему опалювання з розширювальним бачком.

4.17 Всі відкриті електропровідні частини котла і системи опалювання повинні бути заземлені.

4.17 Увага! Перед зняттям захисного кожуха для доступу до клем всі ланцюги подачі живлення повинні бути вимкнені.

5 Будова і принцип роботи

5.1 Котел є конструкцією, що складається з окремих елементів, розміщених в сталевому захисному корпусі (див. рис.1). Основною частиною котла є електродний блок, закріплений в циліндричному корпусі нагрівача за допомогою фланцевого з'єднання. Забір води з системи опалювання («зворотна вода») здійснюється через нижній бічний патрубок котла, а подача нагрітої води – через верхній патрубок. Виходи патрубків виконані з електроізоляційного матеріалу з різьбленням G1. На корпусі котла (в районі патрубків) закріплені датчики температури електронного терморегулятора. Вони дають команду ТРП на відключення (включення) живлення котла при досягнені заданої температурі води на вході-виході. В нижній частині корпусу розташовані клеми для підведення кабелю живлення. Знизу розташований затискач заземлення. Конструкцією котла передбачена можливість монтажу нагрівача в корпусі з виходом патрубка «зворотна вода» справа (поворотом на 180о). Положення патрубка при поставці котла заводом-виробником – зліва (див. рис. 1).

5.2 Пульт керування містить: автоматичний вимикач, електромагнітні пускачі, електронний терморегулятор в пластмасовому корпусі (на лицьовій панелі корпуса ТРП розміщені органи індикації і керування), вхідні втулки для підключення силових кабелів і дротів управління.

Система керування забезпечує:

 • управління режимами роботи;
 • виключення котла при досягненні заданої температури;
 • захисні відключення котла при аварійних ситуаціях;
 • захист елементів конструкцій котла від небезпечних струмових перевантажень у разі виникнення аномальних режимів роботи.

5.3 Особливу увагу слід уділяти підбору теплоносія, оскільки від цього залежить термін служби і ефективність роботи котла. Для всіх електродних котлів дозволяється застосовувати в якості теплоносія тільки підготовлену воду. Водопровідну воду (по ГОСТ 2874) перед заливкою необхідно прокип'ятити і додати спеціальні речовини, які перешкоджають корозії і утворенню накипу. Вода повинна мати питомий електричний опір в межах, вказаних в таблиці 1. Перевірка цього показника здійснюється перед пуском котла в експлуатацію і періодично в процесі експлуатації. Рекомендації по використовуванню теплоносіїв інших видів можна отримати у фахівців, що здійснюють монтаж котла.

5.4 Принцип роботи котла полягає в наступному. Тепло утворюється за рахунок нагріву води при проходженні по ній струму промислової частоти. Нагріта вода, розширяючись, прокачується через систему опалювання, віддаючи тепло приміщенням, і охолоджена входить назад в котел. Тепловіддача автоматично підтримується ТРП в заданих межах періодичним включенням і відключенням електроживлення.

5.5 При роботі котла можливо виділення не шкідливих для здоров'я газів, тому приміщення повинне мати добру вентиляцію.

6 Підготовка до роботи і порядок роботи

6.1 Встановлення котла, його підключення до електромережі і заземлення, наладку і опробування повинен проводити кваліфікований спеціально навчений і атестований персонал спеціалізованої організації з дотриманням всіх правил безпеки при монтажі і експлуатації. Для природної циркуляції води в системі опалювання, рівень установки котла по відношенню до опалювальних приладів повинен визначатися фахівцями з урахуванням втрат гідравлічного тиску і інтенсивності охолоджування. Висота вертикального стояка над котлом повинна бути не менше 2 м. При установці котла на одному рівні з опалювальними приладами або вище рекомендується застосовувати примусову циркуляцію, використовуючи циркуляційну помпу, з фільтром грубого очищення на вході.
Для підтримки стабільної роботи необхідно котел розміщувати на рівній поверхні стіни (на відстані від неї не менше 100 мм) вертикально і не встановлювати його під стаціонарною електророзеткою.

Увага!
Підключення до заземляючого контуру обов'язкове.
Опір заземлення повинен відповідати вимогам ПУЕ.

Перед складанням і монтажем необхідно виконати всі вимоги фахівців енергозабезпечуючої організації і отримати дозвіл на підключення котла до електромережі.

6.2 Дозволяється розміщувати котел у виробничих або господарських приміщеннях разом з іншим устаткуванням. При цьому необхідно врахувати можливість закріплення його по міцністним характеристикам стіни, а також відповідність категорії приміщення кліматичному виконанню котла (УХЛ 4.2). За наявності терморегулятора кімнатного (додаткова комплектація), закріпити його на стіні в зоні заввишки 1,5 –  1,8 м від рівня підлоги, але не ближче 2 м від поверхні котла. Зняти кожух, підключити котел до системи опалювання, під'єднати кабелі і дроти живлення, управління, помпи, терморегулятора кімнатного і заземлення. Візуально перевірити правильність і надійність виконаних електричних з'єднань. Встановити з допомогою ТРП необхідний режим роботи (з подачею живлення включається режим, встановлений раніше). Перевірити напругою постійного струму (500...1000 В) опір ізоляції між кожною електрично незалежною струмопровідною частиною силового ланцюга і заземленими металевими частинами котла. Опір ізоляції повинен бути не менше 0,5 МОм. Перевірити опір заземлення. Значення опору між заземляючим болтом і кожною доступної дотику металевою частиною котла, яка може виявитися під напругою, не повинна перевищувати 0,1 Ом. При установці котла в діючу опалювальну систему необхідно:

 • заземлити доступні струмопровідні частини системи опалювання;
 • ретельно промити систему опалювання;
 • вжити заходів від забруднення котла (встановити фільтр);
 • замінити ділянки з оцинкованими трубами;
 • замінити чавунні радіатори.

Після закінчення монтажу перевірити питомий електричний опір теплоносія і заправити систему, видаляючи повітря. Перевірити дію захисної апаратури. Струм короткого замикання не повинен перевищувати номінальний струм захисного апарату не менше ніж вказано в ПУЕ. Одягнути кожух. Після подачі напруги електромережі, включити автоматичний вимикач пульта керування. На протязі 5 с світлові індикатори ТРП послідовно відображують попередньо встановлені режими роботи котла. За час не більше 30 с після включення зміряють пусковий (стартовий струм). При відхиленнях струму від номінального більше ± 10 %, коректують питомий опір теплоносія, відключивши котел від мережі. Котел може працювати в режимах «Зима» або «Літо». Режим «Зима» застосовується в період опалювального сезону. По першій підпрограмі цього режиму підтримується задана температура зворотної води, по другій – температура повітря в приміщенні, де встановлено кімнатний термостат. Режим «Літо» використовують епізодично, коли опалення в повному обсязі непотрібно (дачі, складські приміщення, міжсезонні потепління і т. п.). При цьому контролюється температура зворотної води: якщо температура вище плюс 10 оС, то один раз на добу на 20 хв. включається циркуляційна помпа; якщо температура нижче плюс 10 оС включається в постійну роботу циркуляційна помпа і після зниження температури нижче плюс 6 оС включається нагрів на час, необхідний для досягнення температури зворотної води плюс 25 оС.

6.3 Верхній ряд клем ТРП призначений для підключення ланцюгів вимірювання, нижній – для живлення і керування зовнішніми пристроями. Цифровий індикатор відображає встановлені або виміряні температури (молодші два розряди показують величину температури з точністю ±1 оС, а старший- лівий показує до чого відносяться ці показання: «u» - встановлене значення температури; «п» - виміряне значення температури на подачі; «о» - виміряне значення температури зворотної води; «А» - аварія; «Н» - гістерезис температур на подачі при яких відключається циркуляційна помпа при прогрітому приміщенні). Трикольоровий світлодіод, розташований справа показує режими роботи котла, циркуляційної помпи і нагрівача: червоний колір- котел працює в режимі «Зима» по першій підпрограмі, жовтий- по другій підпрограмі цього режиму, зелений – в режимі «Літо». Постійне підсвічування світлодіода (незалежно від кольору) свідчить про включення циркуляційної помпи, миготіння – крім помпи включився нагрів. Якщо світлодіод не світиться – циркуляційна помпа і нагрів відключені. Три кнопки управління «вверх», «вниз» і «F» забезпечують можливість задавати необхідні температури і переключати режими роботи. Режим «Літо» встановлюють натисненням і утримуванням на протязі 3 с кнопки «F» при цьому індикатор не горить, а режим «Зима»- короткочасним натисненням цієї ж кнопки. Для переходу на першу підпрограму режиму «Зима» натискують і утримують на протязі 3 с кнопку «вниз». В цьому режимі ТРП буде підтримувати задану температуру зворотної води, а цифровий індикатор відображати температуру «п» або «о». Переключення здійснюється короткочасним натисненням кнопки «F». Для переходу на другу підпрограму (якщо котел комплектується термостатом) натискують і утримують на протязі 3 с кнопку «вверх». Цифровий індикатор буде показувати температуру води на подачі.

Увага! Не рекомендується включати цю підпрограму, якщо термостат не підключили (помпа і нагрів працювати не зможуть). Змінити встановлену температуру зворотної води можна тільки в режимі «Зима». Для цього короткочасно натискують на кнопку «вверх» або «вниз». Цифровий індикатор починає миготіти, показуючи встановлену раніше температуру зворотної води. Натисненням кнопок «вверх» або «вниз» встановлюють необхідне значення температури. Через 5 с після відпускання кнопки встановлене значення температури запам’ятовується ТРП, індикатор перестає миготіти і котел починає роботу, підтримуючи встановлене значення температури зворотної води. Зміну гістерезиса температур відключення циркуляційної помпи може виконувати тільки кваліфікований фахівець. Для точнішого виміру температури зворотної води термодатчик слід розміщувати в мідній колбі.

6.4 При першому опробуванні котла необхідно упевнитися, що не відбувається небезпечного перегріву поверхні корпусу (допустиме підвищення температури до 45 оС). В іншому випадку слід звернутися до фахівців організації, що виконали монтаж котла для усунення несправностей.

6.5 Після монтажу і опробування котла, споживачу доцільно провести декілька циклів пробних включень, повністю нагріваючи і охолоджуючи воду в системі опалювання. При цьому приміщення необхідно добре провітрювати. Цю роботу бажано виконати в достатньо теплий час, коли не вимагається повного опалювання.
Під час першого опробування котел не повинен залишатися без нагляду. Якщо в первинний період відбувається зниження потужності котла необхідно: -відключити електроживлення мережі, зняти котел і очистити поверхню електродів від забруднень, які мають електроізолюючі властивості, потім зібрати і встановити котел в систему опалювання. Подальша робота йде в автоматично в заданому режимі при заданій температурі води на подачі.

6.6 В процесі експлуатації необхідно детально оглядати елементи системи, а виявлені дефекти записувати в журнал для обліку при складанні плану ремонтних робіт.

7 Технічне обслуговування

7.1 Перед пуском в експлуатацію, а також через дві години роботи після пуску і періодично, не менше одного разу на місяць, необхідно оглядати котел, перевіряти надійність кріплень дротів, кабелів, затягування різьбових з'єднань. При необхідності, з'єднання підтягти, уникаючи пошкоджень, що впливають на подальше функціонування котла. Перевіряти надійність заземлення.

Технічне обслуговування котла проводиться після повного
відключення електроживлення тільки спеціально навченим персоналом

7.2 Не рідше одного разу на рік перевіряти корозійний стан електродів. При необхідності провести очищення або заміну (при зносі більше 40 %).

7.3 Організація, що виконує монтаж і обслуговування котла повинна мати ліцензію на виконання цих робіт.

7.4 До обслуговування котла допускаються особи, що вивчили принцип роботи, конструкцію, порядок робіт, що пройшли інструктаж по техніці безпеки, а також що отримали допуск на виконання даного виду робіт.

7.5 Котел повинен піддаватися періодичному (не рідше одного разу на рік, у тому числі обов'язково перед початком опалювального періоду) обслуговуванню і контролю спеціалізованим персоналом підприємств електричних мереж. Необхідно очистити фільтр, промити систему опалювання.

7.6 У разі неполадок в роботі опалювальної системи негайно викличте для їх усунення фахівців обслуговуючої організації.

8 Правила зберігання

8.1 До експлуатації котел необхідно містити в закритому приміщенні в упакованому вигляді. Температура в приміщенні 5...40 оС, відносна вологість повітря не більше 60 % при 20 оС. В повітрі приміщення не повинно бути пилу і агресивних і легкозаймистих пари і газу.

8.2. Неупаковані частини і елементи котла тримати тільки в ремонтних ділянках на період ремонту.

8.3 Котел і комплекти його частин перевозять в упаковці закритими транспортними засобами (автомобілі, контейнери, вагони і т.п.).

8.4 Температура навколишнього повітря при транспортуванні: від мінус 50 до плюс 50 оС, відносна вологість повітря не більше 60 % при 20 оС.

9 Можливі несправності і методи їх усунення

9.1 Можливі несправності котла в «Аварійному режимі», їх індикація і усунення приведені в таблиці 3.

Таблиця 3


Можливі несправності Індикація Дія програми Вихід із режиму
Обрив чи замикання в ланцюзі датчика на подачі Миготить «А-1» «u.ХХ» Робота по датчику зворотної води - підтримка температури на вході 25 оС Після усунення дефекту робота по перерваному циклу
Обрив чи замикання в ланцюзі датчика на зворній воді Миготить «А-2» «п.YY» Робота по датчику подачі води - підтримка температури на виході 45 оС Той самий
Режим «Зима», друга підпрограма, температура зворотної води знизилась нижче плюс 10 оС Миготить «А-3» «u.ХХ» Перехід в режим «Літо» Після усунення несправності – короткочасне натиснення на кнопку «F»
Температура зворотної води знизилась нижче плюс 3 оС Миготить «А-4» «u.ХХ» Відключення нагріву і циркуляційної помпи Відключення від мережі, ремонт, перезапуск системи
Відсутність занулення, заземлення або теплоносія в системі Миготить «А-5»
Та сама Той самий
Температура теплоносія на подачі перевищує плюс 88 оС Миготить «А-6» «п.YY» -«- « -« Чекати 3 години, перехід в режим по перерваному циклу
Повторно температура теплоносія на подачі перевищує плюс 88 оС Миготить «А-7» «п.YY» -«- « -« Відключення від мережі, ремонт, перезапуск системи

9.2 Любий перехід котла в аварійний режим вимагає втручання спеціаліста.

10 Свідоцтво про приймання і продаж

Котел електродний «Дніпро-Іон»- ___________________________
заводський номер_____________
пройшов приймально-здавальні випробування, відповідає вимогам
ТУ У 29.7-31402141-005:2007 і визнаний придатним до експлуатації.
Дата випуску_______________ Дата продажу________________
Контролер _____________ Підпис    ___________________

Штамп ОТК                                    Штамп
Ціна

11 Гарантії виробника

11.1 Виробник гарантує відповідність котла вимогам технічної документації при дотриманні споживачем правил транспортування, зберігання, монтажу, наладки і експлуатації і за умови виконання робіт по підключенню котла спеціалізованою організацією, що має відповідну ліцензію.

11.2 Гарантійні зобов'язання виконуються тільки за наявності правильно заповнених талонів даного керівництва.

11.3 Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців з дня продажу.
Термін служби (Тсл) – не менше 10 років.

11.4 На механічні пошкодження, викликані недбалим користуванням, не дотриманням споживачем правил установки або унаслідок перевищення допустимих параметрів (потужності, максимального струму, температури теплоносія і ін.), гарантія не розповсюджується.

11.5 Транспортні витрати по доставці котла або його вузлів на гарантійний ремонт і повернення їх після ремонту власнику здійснюються за рахунок ТОВ Підприємство «Теплотехніка».

11.6 З питань гарантійного ремонту звертатися до виробника за адресою:

ТОВ Підприємство «Теплотехніка», 49000,
м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 93, к. 237,
т. 788-82-01

Рис.1 Котел електродний «Дніпро-Іон»
з електронним програмним терморегулятором

  * Пунктиром показано положення патрубка «зворотної води» справа.

Рис.2 Схема електрична принципова

ВА– автоматичний вимикач;
МП1, МП2 – пускачі електромагнітні;
К3, К4 – контакти підключення помпи і кімнатного терморегулятора;
Т1,Т2 – термодатчики прямої і зворотної води.

 Рис. 3. Схема підключення котла до системи опалювання


Виробник: ТОВ Підприємство «Теплотехніка»,
49000, м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса 93/237

І. код 314021404652

ВІДРИВНИЙ ТАЛОН
на гарантійний ремонт

на протязі __________________ року гарантійного терміну експлуатації
Заповнює виробник

Котел водогрійний  «Дніпро-Іон» ____________  заводський  №________
Дата виготовлення ____________________________________________
                                                    (число, місяць, рік)
Контролер____________________________________________________
                                                  (підпис і (або) штамп)

Заповнює продавець
Продавець ___________________________________________________
                                                      (назва, адреса)
Дата продажу _____________________   
                                    (число, назва місяця, рік)                                         
Матеріально відповідальна особа ___________________________________
М.П.                                                                        (підпис з розшифровкою)

Заповнює виконавець

Виконавець_____________________________________________
(підприємство, організація, адреса)

Номер узяття на гарантійний облік__________________________
Причина ремонту, назва комплектуючого виробу, складової частини
_______________________________________________________
_______________________________________________________
_______________________________________________________
_______________________________________________________
_______________________________________________________
_______________________________________________________

Дата проведення ремонту _____________________________________________________
                                                    (число, назва місяця, рік)
Підпис виконавця ремонту
з розшифровкою ________________         Номер пломбіратора _____________________________________________________
М.П.
Підпис споживача, підтверджуючий виконання робіт по гарантійному ремонту ______________________________________

----------------------------------------------------------------------------------------

Корінець відривного талона на гарантійний ремонт на протязі _____________ року гарантійного терміну експлуатації

Вилучений __________________________ р.

Виконавець ______________________________________
                                  (підпис з розшифровкою)


Виробник: ТОВ Підприємство «Теплотехніка»,
49000, м. Дніпропетровськ,
пр. К. Маркса 93/237

І. код 314021404652

ВІДРИВНИЙ ТАЛОН
на введення в експлуатацію

Заповнює виробник
«Дніпро-Іон»-__________                                  заводський  №_______
Дата випуску___________________________________________
(число, місяць, рік)
Контролер___________________________________________________
(підпис і (або) штамп)

Заповнює виконавець
Виконавець _______________________________________________
_______________________________________________________
(назва, адреса, номер ліцензії, ким і коли видана)
Дата введення в експлуатацію _______________________________________________________
                                                  (число, назва місяця, рік)
Підпис виконавця робіт і її розшифровка ______________________________________

М.П.

Підпис споживача, підтверджуючий виконання робіт по введенню в експлуатацію ________________________________
(підпис з розшифровкою)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Корінець відривного талона на введення в експлуатацію ____________________________________________________________
роки гарантійного терміну експлуатації
Вилучений ____________________________г.
Виконавець _____________________________________________________________
(підпис з розшифровкою, назва і адреса організації, номер ліцензії, ким і коли видана)
_______________________________________________________________

Печатка

<< Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
сайт создан компанией цена сайта